Hakkımızda

Hakkımızda

Hementeslimat kurulum amacı kesinlikle pazar yeri elde etmekten önce ideal müşteri portföyü oluşturmaktır. Uzun yıllar sürdürülebilirliğin olması, oluşturulacak müşteri memnuniyeti seviyesi ile her zaman sektöre öncülük etmektedir. Burada yer alan bildiri ve metinler doğrultusun da her kullanıcımıza aynı hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Vizyon

Tükiye şartların da oluşturmakta olduğumuz sistem ve çalışma ile birlikte Ticaretin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonumuzla, sektörde insanların hayatlarını kolaylaştırmaya odaklanan ve sunduğu bütünleşik hizmetlerle tüm paydaşlarına katkı sağlayan dumansız bir hayat hedefliyoruz.

Memnuniyet

Müşterilerimizin her daim alışveriş sırasın da ya da ilk yapacakları siparişlerde kazanılmasını istediğimizi bilmelerini isteriz. Burada amacımız ürün satmaktan çok müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetin kalitesidir. Kişisel ya da kurumsal satın alma öncesi kurulan iletişim bizim için aynı değerdir.

Misyon

Müşterilerimizin günlük yaşamlarında güvenilir, yenilikçi ve samimi olmamızla birlikte kendilerine sunmuş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra almış oldukları cihazlar, ürünlerden de memnun kalmalarını hedefliyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkürler

17141

Ürün Satıldı

4690

Mutlu Görüşme

20

Toplam İade

98

Mutlu Müşteri

Müşteri Temsilcilerimiz

Müşteri temsilcilerimizi de tanımanızı isteriz.

Bay Cemil Toynuk

Genel Müdür

Bay Mete Albudak

Teslimat Kurye

Bayan Perihan Cetinler

Müşteri Temsilcisi

Bay Kemal Tenli

Destek Opratörü